Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


#Yaz Tatili Değerlendirmesi

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Herkese merhaba =)

Bir yaz tatilinden sonra tekrar birlikteyiz. En son ne zaman bir yazı paylaştığıma bakıyorum da okullar kapanmadan önce Chernobly yazısıyla dönemi sonlandırmışım. Okullar kapandıktan sonra tatlı telaşlarımızla meşgul olurken blog yazmayı ister istemez ihmal ettim. Derken tatilde elektronik cihazlardan elimi ayağımı belli süreliğine çekip radyasyondan belli bir süre de olsa uzak kalmak istedim.

 Tatil sürecinde bir dizi değişiklikler yapma kararı aldık. Bu değişiklikler hayatımızı etkileyecek değişikliklerdi. Değişiklik sonrası kısa zamanda güzel sonuçlar da aldık ve yeni denizlere yelken açtık. Yeni girişimlerde bulunduk. İleride gerçekleştirmek istediğimiz iki hayalimizi günümüze taşıyıp hazırlıklarına başladık. Zamanı geldikçe sizlere buradan duyuruyor olacağım. Şimdilik takipte kalın 😉

Biz hala Yaz Tatili modundayız =)

Temmuz Ağustosu, Ağustos Eylül’ü getirince çocukların üzüldüğü velilerin sevindiği ve herkesin beklediği 9 Eylül tarihi  geldi. Yeni heyecanlar, yeni umutlar, yeni hayallerle yeni eğitim – öğretim dönemi tüm hazırlıkların tamamlanmasıyla  başladı. Öğrencilerim hala tatil modunda olsa da okullar açılmıştı artık. Öğrencilerimle kucaklaşmaya başladım. Güzel dilekler dilediğimiz dönemimize başlangıcımızı yapmıştık. Şimdi daha mutluyum, zihnim daha net. Sizlere yeni yazılar yazıp günceler paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Şimdilik benden bu kadar.

Bir sonraki yazımda görüşmek dileğiyle..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?