Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Hoş Geldin 2015!

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Yılların su gibi akıp gittiğini nasılda kolay görüyoruz.Dün neredeydik,bugün neredeyiz? Peki yarın nerede olacağız? Bunu bilemiyoruz.. Ama geçmiş yıllarımızın dolu dolu geçirdiğimizden emin ve keşkelerimizin daha az olduğu bir yıl olduğundan emin olabiliriz,öyle değil mi ? =)

Başaramadığınız zaman düş kırıklığına uğrayabilirsiniz ancak, yeniden denemezseniz işte o zaman sizin için her şey bitmiş demektir. 2015 yılının ülkemiz, ailemiz ve hepimiz için mutlu ve başarılarla dolu olması dileğiyle.. 

Gelecek 2015 yılımızda keşkelerin az olduğu,yüzümüzdeki gülümsemelerin hiç eksik olmadığı,başarılı olacağımız, geleceği daha iyi yaşayabileceğimiz ve zamanımızı boş geçirmeden düşüncelerimizi gerçekliğine kavuşturabileceğimiz ve nice düşündüklerimizi pratiğe dökebileceğimiz bir yıl olsun..

Yeni yılınız kutlu olsun . =) 

Not : Ayrıca bu yazım 2014 yılının son yazısı özelliğini taşımaktadır.Yeni yıl için güzel bir dilek: Daha nice bilgi dolu,heyecan dolu yazılarımı sizinle paylaşabilmeyi diliyorum. 🙂  

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?