Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Gönlümden Bir Kuple..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU


Bak Sevgilim!..

Pencereden baktığımda gördüğüm o eşsiz manzaralardan bir tanesi..Yavaş yavaş yağan kar sanki herkesin diline bir parça tatlı sürüp büyük bir sessizliği sağlamış,herkesin onu hayranlıkla izlemesini istiyor sanki ..

Bulutlar bir başka .. Hissettiklerim bir başka..

Şehir, büyüsüne karışmış bir heyecan içinde tüm olacakları izliyor..Sisli dağların yamacında yanan o ışıl ışıl ışıklar; “Bende Burdayım!” diye söylercesine .. Bazen de sokak lambalarından coşkulu yağışı izlemek.. Herşeyden öte , yanımda senin olman .. Seninle birlikte bu muhteşemliği tamamlamak.. Bu duygularımı seninleyken dile getirebilmek .. Birlikte hissedebilmek ..

Pencerenin karşısında bir yandan sıcak kahvemizi yudumlarken diğer yandan da olanları hayranlıkla izlemek .. Zamanın su gibi akıp gittiği bu gerçeklikte seninle beraber kaybolmak ..

Paha biçilemez duygularımdan bir kuple..
Not: Beyaz Atlı Prensin .. 🙂

 Şu an hala devam etmekte ..

Bir yandan da sabah olmakta..
Gözlerimi zor tuttuğum bu vakitte
Heyecanımı zor tutmuşum yansıtmışım fotoğraflara..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?