Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Kurban Bayramınız Mübarek Olsun =)

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

ramazan bayrami

Merhaba arkadaşlar..

Bu günlerde hep zamanın ne kadar da su gibi akıp gittiğini düşünür oldum.. Dün Ramazan Bayramı’ydı , bu gün ise Kurban Bayramı’na gelmişiz.. Bundan önceki bayramlarımızı ise daha dün gibi hatırlıyorum..

Ve diyorum ki , kendimizin bir şeyleri başarmak uğruna çabalarımızın aralıksız devam ettiği bu dönemlerde bayramlar bizim için mola olmuş ve kendimizi bu gelecek gelecek bayramlarda nelerin olduğunu, neler yaptığımızın farkına ancak bu zamanlarda varabiliyoruz..

Sanırım bu şekilde birkaç bayramımızda daha  kendimizin farkında sadece Bayramlarımızda görebileceğimizi düşünüyorum..

Bayramlar güzeldir. .

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle..  Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun..

İyi Bayramlar ..  =) 

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?