Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Kısa Kısa..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Merhaba arkadaşlar..

Neredeyse 2- 3 aydır hiç döküman ekleyemiyorum.Öncelikle yaz tatilini rahat bir şekilde atlattıktan sonra eğitim öğretime tekrar başladık..

Biraz okul için telaşlı işler olsa da şu an onları tamamlamış bulunmaktayım.İnternet problemim vardı.Neyse ki onu aştık artık!

Artık 2. sınıf olmuştuk.İlk hafta okula ağırlıklı 1. sınıfların geldiğini görürsünüz..Herkeste bir farklı hava , yeni arayışlar , yeni keşifler ve daha fazlasını rahatlıkla görmek mümkün.Küçük bir beyin fırtınası yaptığımda geçen sene bende böyle arayışlar içerisinde olduğumun farkına vardım..

Bu sene biraz daha farklı . Biraz daha fazla eğitim dersleri , biraz daha teknik konuları içeren derslerimiz oldu.Delphi’den başladık .. Nereye gideceğimiz ise şüpheli ..

Anladım ki bu yaz gerçekten benim için tam bir tatil havasında olmuş.Bu şu anlama geliyor ki önümüzdeki 4 yıl boyunca hiç bu kadar rahat bir şekilde tatil yapamayacağım ve tatil diye bir kelimeyi lügatımdan kaldıracağımın anlamına geliyor. Üzücü gibi gelse de artık kaybedecek bir zamanım yok!

Biraz ingilizce kursu için araştırmalarda bulunmuştum.Amerikan Kültür Dil Okulları hakkında gerçekten çok iyi bilgiler aldım.Gidip konuştum.Ufak bir testten geçtikten sonra geriye anlaşma kaldı.Ders saatimin başka bir güne aktarılması muhabbetinden ötürü bir hafta beklemek zorunda kaldım.Suan hala beklemedeyim ve bir an önce halletmem gereken bir konu.!

Programlamada Delphi 7 ile başladık.Bakalım hangi programlama dillerini gösterecekler.Biraz .Net üzerine birşeyler olsa daha eğlenceli olurdu..Sanırım bölümden çok fazla şey istiyorum.Sınırları zorlamamak gerek..

Halledemediğim , yapmaktan vazgeçtiğim işler üzerine artık uğraş vermeyeceğim.Bu arada twitter eklentisi sayesinde biraz daha güncel bilgiyi oradan takip edebilirsiniz..

Şimdilik söyleyeceklerim bunlar.. Kendinize iyi bakın . 🙂

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?