Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


#Değerlendirme 25 Ekim 2011

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Merhaba arkadaşlar..

2.Sınıfa geçtikten sonra her şey daha iyi ilerliyordu.Yapacağınız işleri daha kolay hallediyor , daha bölüm dersleri ağırlıkta ve atak sırasının sizde olduğunu görüyorsunuz..

Eve taşındıktan sonra sürekli bir iş bölümü uğruyor.. Annemi özlemiştim.Meğersem ne kadar fazla zaman alıyormuş temizlik yapması .. Bulaşık , süpürge , bu , şu derken yapacağım işlerimi hep aksatmaya başlamıştım.İyi ki mobil internet diye birşey var ki yolda , otobüste, yürüken falan maillerimi ve gerekli yerleri oradan takip edebiliyorum.. 🙂

Geçmişte uğraştığım programlar şimdilerde çok işime yarıyor. Yıllık ödev için Adobe ‘ nin Premiere ve After Effect programlarını öğrenmiş ve kullanmıştım. Şimdi de materyal tasarımı dersi için bir video hazırlamam gerekiyordu.Ve hemen yardımıma koştu.. İyi ki varsın Adobe.. 🙂

Kurban Bayramına artık sayılı günler kaldı.Herkes bayram tatili için planlarını tamamladı bile! Bende memlekete dönmeden önce 3-4 günlük bir Bursa turu yapacağım.. Ufak buluşmalarla hasret gidereceğiz yeğenlerimle ..

Amerikan Kültür İngilizce kursum kurbandan sonra başlıyor.. 7 ay sürecek kursta gerçekten gözle görülür bir başarı bekliyorum kendimden ..  İnanıyorum ve başaracağım 🙂

Kurban sonrası vizeler başlıyor.. En sıkıntı çekeceğim ders sanırım Materyal Tasarımı ve Öğretim İlke Yöntemleri dersi olacak..
Çünkü biri sürekli ezbere dayalı diğeri ise daha ne olduğunu çözemedim.. Sınav test olursa arayacağım tek şık Kalkınma olacaktır 🙂 Ayrıca o dersi aldığım hoca bu zamana kadarki akademisyenlerden çok farklı bakış açılarına sahip.. Onun dersinde resmen hocanın ağzından çıkan tüm sözcükleri yazmaya çalışıyorum.Ama yetişemiyorum tabi.. Onun dersinde dünyada görülmemiş detayları tartışabilir ve gündemi geçmişiyle beraber irdeleyebilirsiniz.. Hocamın Adı Ömer Faruk TUTKUN ..

Şimdilik aktaracaklarım bunlar.. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere .. 🙂

 

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?