Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Liderlerin Organizasyon Şeması ..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU


Merhaba arkadaşlar..

Ben hep lider şirketlerin çalışma sistemlerini , yönetim şemalarını çok merak etmişimdir.Birbirlerine bağlılar sonuçta.Ama hep olur ya bir işe girdiğinizde hep en iyisi olmak istersiniz.Bazen silsile zincirlerinizi kırıp en iyi en yükseğe hedeflersiniz.. Araştırma yaparken karşıma bunu açıkça anlatan bir görüntü çıktı..Kafanızdaki tüm sorulara yanıt vereceğini umuyorum .. 🙂

Şemalara baktığınızda az çok kendinize göre bir yorum yapmışsınızdır.Benim fikrimi soracak olursanız Facebook ve Amazon benim için daha işleyişli görünüyor.Oracle’nin biraz daha dallanmış hali Amazon’a benziyor zaten! İşte küçükten atılan adımların büyük bir adıma dönüşmesi bu organizasyon bütünlüğü ile sağlanmakta..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?