Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


2011-2012 Çift Anadal Programları ..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Sakarya Üniversitesi Çift Anadal Programına ilişkin başvuru koşulları , kontenjanlar açıklanmış.. İlgilenenlere duyurulur..

KOŞULLAR :

1. Başvuru için öğrencinin başvurduğu yarıyıla kadar anadal diploma programında aldığı tüm dersleri başarıyla tamamlaması,  anadal diploma programındaki genel not ortalaması en az 2,72 olan ve anadal diploma programının ilgili sınıfında başarı sıralaması itibari ile en üst yüzde yirmisinde bulunması gerekir.

2. İkinci öğretim öğrencileri %10?a girdikleri takdirde I.öğretim çift anadal programına başvuruda bulunabilirler,

3. İsteyen öğrenciler en fazla iki bölüme başvuru yapabilirler.

Başvuru Tarihi : Bütün başvuruların belgeler tamamlanmış olarak 22-26 Ağustos 2011 tarihleri arasında Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına bizzat yapılması zorunludur. Posta ile  yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Çift Anadal hakkını kazanan asil ve yedek öğrenciler 09 Eylül 2011 tarihinde www.sakarya.edu.tr adresinde ilan edilecektir.

Kesin kayıtlar aşağıdaki tarihlerde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında yapılacaktır. Çift Anadal hakkını kazanan öğrencilere ayrıca duyuru yapılmayacaktır. Süresi içinde kayıt yaptırmayan öğrenci hakkından vazgeçmiş sayılır.

Asiller : 14 ? 15 Eylül 2011

Yedekler : Boş kontenjanlar için sırası gelen yedek veya yedeklere 2 iş günü kayıt hakkı tanınacaktır. Yedeklerin sıralarını bizzat takip etmeleri gerekmektedir.

Dikey Geçişle yerleşen ve intibak sınıfı sonunda başarılı olan öğrenciler öğrencilik haklarını yeni alacaklarından çap başvurusu yapamazlar..

Kontenjan Listesini indirmek için tıklayınız.. >>

Başvuru Dilekçesi için tıklayınız..>>

Kaynak >>

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?