Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Windows 8 Offical Trailer..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Microsoft windows 7 işletim sistemi ile oldukça büyük bir atılım yaptı. Görsellik ve performans açısından neredeyse en şahane işletim sistemi çıkmıştı. Başarıyı devam ettireceği düşünülen ve uzun zamandır konuşulan Windows 8 hakkında ilk bilgiler gün yüzüne çıktı.

Sektörün çoğu firması Tayvan?da düzenlenen Computeks Fuarında yeni cicilerini tanıtadursun, Microsoft anavatanı Amerika?da gerçekleşen D9 Konferansı esnasında gösterdiği Windows 8 önizlemesinde odak noktasının, kuzeni Windows Phone 7 neslinden esinlenilen dokunmatik kullanıcı arayüzü olduğunu söyleyebiliriz.

Hem canlı bildirimleri alabildiğimiz hem de çeşitli uygulamaları başlatabildiğimiz Başlangıç ekranında yeni nesil akıllılarında olduğu gibi döşemeli yerleşimi tercih eden MS, uygulamalar arası geçişin seriliğine, uygulamaların yeniden boyutlandırılmasına ve tabii ki bir sonraki tarayıcısı IE10?a atıfta bulunuyor..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?