Teknoloji ve Hayata dair günceler

Youtube’deyiz!


Kategoriler


Son Yorumlar..


Facebook Messages yayında..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Facebook’un yaptığı gelişimlerin hızına ayak uyduralamıyor neredeyse.. Yakın zamanda söz edilen Facebook mesaj servisi artık yayında..Yeni mesaj servisinde neler yer alıyor ?

Yeni Mesajlar ile artık, arkadaşlarınızla yaptığınız tüm özel konuşmalarınıza tek bir yerden kolayca erişebileceksiniz. Yeni Mesajlar arayüzü yalnızca arkadaşlarınızla birbirinize gönderdiğiniz Facebook mesajlarını göstermekle kalmayıp, sohbetlerinizi, kısa mesajlarınızı ve e-postalarınızı da bir araya getirmektedir (ancak bir @facebook.com adresi oluşturmayı tercih ederseniz). Facebook’un dahilindeki ve haricindeki özel iletişimlerinizin tümünü kontrol edebileceğiniz merkezi bir yerdir.

Artık bir konuşmayı görüntülediğinizde, bu kişiyle Facebook üzerinde paylaştığınız tüm iletişimlerin tam bir geçmişine bakarsınız; bu, arkadaşlığınıza ilişkin sürekli bir kayda sahip olmak gibidir.

Ayrıca bazı önemli özellikler de ekledik:

Yeni hesaba geçmemek için bir nedeniniz yok..Şuan test aşamasında olsa gerek.Sadece davetiye isteyerek katılıyorsunuz.Yakın zamanda siz geçmeseniz bile sizi standartlaşmış yeni pakete aktaracaklardır.O yüzden hiç aceleye gerek yok 😀

Kafanıza takılan sorulara cevap bulmak için şuradan çare bulabilirsiniz..

Yeni Hesaba geçmek için şuradan davetiye isteyebilirsiniz..Eğer davetiye istemiyorsanız sakın tıklamayın . Çünkü sadece 1 tıkla isteniyor. :)Son olarak bir video hazırlamışlar..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Yorumlar 0
İlk yorumu yazmak ister misin?