Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


mysql kurulumu, geçmiş yılların ygs soruları, sakaryalı ünlüler, hukuk öğrencisi kendini nasıl geliştirir, türk boyları soy ağacı, uzaktan eğitimde okula gidiliyor mu, uzaktan eğitimde derslere girilebiliyor mu, boshret kheer sözleri türkçe, interaktif final com tr, hussein al jasmi boshret kheer türkçe sözleri

Etiketler


Arşivler


Wedo 2.0 Santa Clause Modeli Yapım Rehberi..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Herkese merhaba,

Yılın son gününde 2018’in son blog yazısını bugün sizlerle paylaşıyorum.Yılın son ayında camdan dışarı baktığımızda çevremizin karlarla kaplı olmasını istiyoruz ama bizi sıradan fakat soğuk bir sabah karşılıyor. Kar yağışı eşliğinde hayal kurmayı özledik sanırım..

Bir önceki paylaştığım yazımda Lego Digital Designer programını tanıtmıştım. Bknz. Program içerisinde neler yapabileceğimizi göstermiştim. Bugün hazırladığım bir model rehberini sizlerle paylaşacağım. Oradan adımlarını takip ederek setiniz varsa setinizle yoksa program içerisinde paylaştığım rehberi kullanarak noel baba ve ren geyikleri modelini yapabilirsiniz. Yeni eklemeler yaparak kendinize göre tasarlayabilirsiniz.

Yapım Rehberini indirmek için tıklayınız. Yapım aşamasında takıldığınız bir nokta olduğunda sayfanın altına yorum bırakarak çözüme kavuşturabiliriz.

Yeni yılın sağlık, huzur, mutluluk ve güzellik getirmesi dileğiyle..

Mutlu Yıllar! 🙂

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.