Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


m ok ru video downloader, kodu game lab nedir, hc-05 bluetooth modülü uygulamaları, moodle naıl giriş yapılır, inönü üniversitesi bilgisayar muafiyet sınavı soruları, universitede kendimi nasil gelistiririm, usb ye ms dos yukleme, içinde benzetme olan şarkılar, ygd ne demek lgd ne demek lgd ne demek, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1887 Ku92oraB5ePf3zKi2svIBEs72DuDM9-3RAhYeyt7_x6fM_WUV8YJn-8KhvF5OyIC 776f3e2b3d80fc7e5720c1558c78251ad8ae6d13&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Etiketler


Battlefield Hardline 8.Bölüm Hatası ve Çözümü

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU


Herkese merhaba,

Battlefield Hardline oyununu bilirsiniz. Benimde arşivimde olan bir oyundu ve kurup oynamaya başladım. Oyunu bitirmeye çalışıyordum fakat 8. bölüme gelip takıldım. Takıldığım nokta oyundan kaynaklı hata ile ilgiliydi. Oyunda kızın babası tarafından tutuklandıktan sonra hapishaneye getiriliyorsunuz ve oradan kurtulamıyorsunuz. Herhangi bir hareketinizde kapıdaki gardiyan kapıyı açmadan içinden geçip size ateş etmeye başlıyor. Bazen gardiyan içeri girip kendisine yakınlaştıkça size ateş etmeye başlıyor. Ben bu kısımdan sonra uzun süre uğraştım fakat çözüm bulamamıştım. 

Oyunun Çözümü

Arabayla görev yerine geldikten sonra adam sizi karşılıyor ve konuşmaya başladığınızda é tuşuna basarak console ekranını açmanız ve gametime.maxvariablefps 3 yazıp Enter tuşuna basmalısınız. return 3 şeklinde bir cevap gelecek. Şimdi ise tek yapmanız gereken oyunun ilerlemesi beklemek.. Sahne geldiğinde ortağınız ellerinin arasından çıkardığı anahtarla kapıyı açtığını göreceksiniz. 

Kapı açıldıktan sonra oyunu eski haline getirebilirsiniz. Bunun için de yine aynı adımları uygulayacağız. Klavyeden é tuşuna basarak console ekranını açıp gametime.maxvariablefps 200 yazıp Enter tuşuna basmalısınız. Oyun eski hızına dönecek ve siz de kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Hepsi bu kadar!
İyi eğlenceler 🙂

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.