Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


m ok ru video downloader, kodu game lab nedir, hc-05 bluetooth modülü uygulamaları, moodle naıl giriş yapılır, inönü üniversitesi bilgisayar muafiyet sınavı soruları, universitede kendimi nasil gelistiririm, usb ye ms dos yukleme, içinde benzetme olan şarkılar, ygd ne demek lgd ne demek lgd ne demek, https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1887 Ku92oraB5ePf3zKi2svIBEs72DuDM9-3RAhYeyt7_x6fM_WUV8YJn-8KhvF5OyIC 776f3e2b3d80fc7e5720c1558c78251ad8ae6d13&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme

Etiketler


Bilgisayarımdan McAfee Antivirüs Kalkmıyor?

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Herkese merhaba..
Yeni bir bilgisayar satın aldığınızda içerisinde kurulu bazı programlarla birlikte gelir. Bu programların deneme sürümlerinin yüklü olduğunu gördüğünüzde kaldırmak istersiniz ama kaldıramazsınız. Office yazılımları, antivirüs yazılımları bu programlara en güzel örnektir. Programları kaldırabilmek hiç kolay olmayacaktır. Sizinle inatlaşmaya başlayacaktır. Siz kaldırmak istedikçe o hata verecek küçük bir çocuk gibi nazlanacaktır. Ya pes edip kullanmaya devam edeceksiniz ya da ondan daha da inatçı olup bu işi siz kazanacaksınız 🙂

Çözüm:

Bilgisayarınızda McAfee Antivirüs programı yüklü ise kaldırmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bunu biraz da kasıtlı yaptıkları belli ki yazılım firması kaldırma aracı yayınlamış. McAfee Consumer Product Removal Tool adındaki bu aracı indirerek kaldırılmayan antivirüs yazılımını indirebilirsiniz.

McAfee Kaldırma Sayfası: McAfee Consumer Product Removal Tool Page

 McAfee Kaldırma Aracı: McAfee Consumer Product Removal Tool (MCPR)

Yukarıdaki ilk linkten McAfee yazılımı kaldırma sayfasına gidebilirsiniz. Direk aracı indirmek istiyorsanız McAfee kaldırma aracı linkine tıklayıp indirebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.