Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


samsungalaksi s5830i goruntulu konusma, Samsong duol, mysql kurulumu, geçmiş yılların ygs soruları, sakaryalı ünlüler, hukuk öğrencisi kendini nasıl geliştirir, türk boyları soy ağacı, uzaktan eğitimde okula gidiliyor mu, uzaktan eğitimde derslere girilebiliyor mu, boshret kheer sözleri türkçe

Etiketler


Arşivler


Güvenlik Tehditlerini İzleyin | Kaspersky Online CyberStat ..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

kaspersky-cyberstat

Merhaba arkadaşlar..

Günümüzde her şey internet üzerine döküldüğü zamanların ilerisinde bilgiye ve onun sonuçlarına ulaşabilmek çok kolay bir hale geldi.. Karşılaşılan sonuçlar artık anında gözler önüne gelmeye başladı.. Bunların en güzel örneklerinden bir tanesi de yakın zamanda bir dergide okuduğum ünlü güvenlik yazılımı firması olan Kaspersky’a ait..

Kaspersky gün içerisinde yaşanan dünya üzerinde tüm interneti kullanan , mail atan , tehdit alan vs. durumları online olarak yayınlamaya başlamış. Gün içerisinde neler olup neler bitiyor canlı olarak izleyebiliyorsunuz. Ve bunun en ilginci de bir zamanlar aylık olarak yayınlanan güvenlik raporlarını artık günlük olarak takip edebilme şansı veriyor..

Bu güzel hizmeti ben beğendim ve sizinle paylaşmak istedim..

Kaspkersky – Cyberstat  adresine şuradan ulaşabilirsiniz..

Güvenli günler dilerim 🙂

Gelen Arama Terimleri:

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.