Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


samsungalaksi s5830i goruntulu konusma, Samsong duol, mysql kurulumu, geçmiş yılların ygs soruları, sakaryalı ünlüler, hukuk öğrencisi kendini nasıl geliştirir, türk boyları soy ağacı, uzaktan eğitimde okula gidiliyor mu, uzaktan eğitimde derslere girilebiliyor mu, boshret kheer sözleri türkçe

Etiketler


Arşivler


Kurban Bayramınız Mübarek Olsun =)

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

ramazan bayrami

Merhaba arkadaşlar..

Bu günlerde hep zamanın ne kadar da su gibi akıp gittiğini düşünür oldum.. Dün Ramazan Bayramı’ydı , bu gün ise Kurban Bayramı’na gelmişiz.. Bundan önceki bayramlarımızı ise daha dün gibi hatırlıyorum..

Ve diyorum ki , kendimizin bir şeyleri başarmak uğruna çabalarımızın aralıksız devam ettiği bu dönemlerde bayramlar bizim için mola olmuş ve kendimizi bu gelecek gelecek bayramlarda nelerin olduğunu, neler yaptığımızın farkına ancak bu zamanlarda varabiliyoruz..

Sanırım bu şekilde birkaç bayramımızda daha  kendimizin farkında sadece Bayramlarımızda görebileceğimizi düşünüyorum..

Bayramlar güzeldir. .

Bayramlar o kadar büyülüdür ki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Kurban Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle..  Tüm Müslüman aleminin Kurban Bayramı Mübarek Olsun..

İyi Bayramlar ..  =) 

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.