Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


Samsong GT-S7562 information, samsungalaksi s5830i goruntulu konusma, Samsong duol, mysql kurulumu, geçmiş yılların ygs soruları, sakaryalı ünlüler, hukuk öğrencisi kendini nasıl geliştirir, türk boyları soy ağacı, uzaktan eğitimde okula gidiliyor mu, uzaktan eğitimde derslere girilebiliyor mu

Etiketler


Arşivler


Visual Studio 2010 Servis Paketi 1

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Merhaba arkadaşlar..

Yazılımcılar ve yazılımcılığa merak salmış herkes için, Visual Studio 2010 uygulamasını kullanarak birçok uygulama geliştirme işleminizi yapabilir ve bunlar üzerinde pratikler yaparak öğrenmenizi daha da arttırabilirsiniz..

Daha önceki konularımda da bundan bahsetmiştim.. Crystal Report ve SQL Server Kullanımı üzerine biraz olsun Visual Studio’dan bahsetmiştim.İlgili konuya gitmek için şurayı tıklayabilirsiniz..

Son zamanlarda mobil geliştirmeye olan ilgi arttıktan sonra herkesin kendine göre ufaktan başlayan uygulamalar geliştirmeye başladığını rahatlıkla görüyoruz.. Güzel bir gelişme bu .. Herkesin rekabete ve en iyi uygulama geliştirme çabasına girmesi ise ayrı bir heyecan.. 🙂

İlk olarak kurmanız gereken Visual Studio 2010 ana programdan sonra üzerine ek olarak Service Pack 1 kurmanız ..

Yapacağınız geliştirmeler için gerekli olan servis paketinin bilgisayarınızda kurulu olması gerekiyor. Kurulum için gerekli paketi yüklemek için tıklayınız.. 

Servis paketinde yapılan iyileştirmelere göz atmak için şu adresi takip ediniz..

Temel güncelleştirme başlıkları ise şunlar :

Bunlar başlıca ana başlıklar.. Ve her farklı kodlama dili içerisinde yer alan hata ve kusurlar az çok onarılmış görünüyor..

Paketi kurduktan sonra Windows Phone 7 uygulama geliştirme paketini de sorunsuz bir şekilde kurabilirsiniz.. Kurulum için gerekli paketi yüklemek için tıklayınız.. 

Bu adımları uyguladıktan sonra rahatlıkla geliştirmeye başlayabilirsiniz..

Kolay gelsin.. 🙂

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.