Teknoloji ve Hayata dair günceler

Menü


Kategorilerim


Son Yorumlar


Sık Arama Sorguları


mysql kurulumu, geçmiş yılların ygs soruları, sakaryalı ünlüler, hukuk öğrencisi kendini nasıl geliştirir, türk boyları soy ağacı, uzaktan eğitimde okula gidiliyor mu, uzaktan eğitimde derslere girilebiliyor mu, boshret kheer sözleri türkçe, interaktif final com tr, hussein al jasmi boshret kheer türkçe sözleri

Etiketler


Arşivler


Windows 8 Offical Trailer..

Kemal İKİZOĞLUKemal İKİZOĞLU

Microsoft windows 7 işletim sistemi ile oldukça büyük bir atılım yaptı. Görsellik ve performans açısından neredeyse en şahane işletim sistemi çıkmıştı. Başarıyı devam ettireceği düşünülen ve uzun zamandır konuşulan Windows 8 hakkında ilk bilgiler gün yüzüne çıktı.

Sektörün çoğu firması Tayvan?da düzenlenen Computeks Fuarında yeni cicilerini tanıtadursun, Microsoft anavatanı Amerika?da gerçekleşen D9 Konferansı esnasında gösterdiği Windows 8 önizlemesinde odak noktasının, kuzeni Windows Phone 7 neslinden esinlenilen dokunmatik kullanıcı arayüzü olduğunu söyleyebiliriz.

Hem canlı bildirimleri alabildiğimiz hem de çeşitli uygulamaları başlatabildiğimiz Başlangıç ekranında yeni nesil akıllılarında olduğu gibi döşemeli yerleşimi tercih eden MS, uygulamalar arası geçişin seriliğine, uygulamaların yeniden boyutlandırılmasına ve tabii ki bir sonraki tarayıcısı IE10?a atıfta bulunuyor..

Eğitim ve teknoloji haberlerini, ilginç ve önemli bilgileri, kendimi geliştirdiğim alanlardaki öğrendiğim tecrübelerimi blogumda paylaşıyorum. Öğrenmekten ve paylaşmaktan zevk alıyorum.İnandığım bir şey var ki istisnalar hariç, hiçbir şey imkansız değildir. Mucizeler için zaman gerekir! Bu benim yaşam felsefem.

Comments 0
There are currently no comments.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.